ביטול הגבלה על רישיון נהיגה

ביטול הגבלה על רישיון נהיגה

חוק ההוצאה לפועל מקנה לזוכה בתיק ההוצאה לפועל אפשרות להטיל עיקולים והגבלות שונות על החייב. למשרדינו ניסיון של מעל לעשור בהליכי הוצאה לפועל וחדלות פירעון ושיקום כלכלי. המשרד מתמחה בביטול העיקולים וההגבלות השונות שהוטלו כנגד החייב, לרבות אלפי החלטות בעניין ביטול הגבלת רישיון הנהיגה.

בקשה לביטול הגבלה על רישיון נהיגה 

אחד מאמצעי הלחץ הנפוצים ביותר על ידי הזוכים בהוצאה לפועל הינה ההגבלה על רישיון הנהיגה של החייב. במסגרת פועלינו אנו נתקלים פעמים רבות בשאלה שנשאלת שוב ושוב ע"י לקוחות המשרד: האם ההגבלה על רישיון הנהיגה ועיקול רישיון נהיגה מיושמת באופן מיידי או רק כשהחייב מגיע לחדש את רישיון הנהיגה במשרד הרישוי?

ובכן, התשובה לסוגיה זו תלויה באיזו הגבלה הטילו על החייב. ונסביר: לרוב, ההגבלות שמוטלות במסגרת הליכי הוצאה לפועל הינן הגבלות: מלקבל/להחזיק/לחדש את רישיון הנהיגה והלכה למעשה מגבילה את החייב באופן מיידי באיסור נהיגה.

למשרדינו כלים משפטיים רבים להתמודד עם סוגיה זו ובידינו אלפי החלטות בהן החזרנו ללקוחות משרדינו את רישיון הנהיגה תוך ימים ספורים. משרדינו מכיר בצורך של לקוחות המשרד בקבלת הרישיון בחזרה, רבים מלקוחות המשרד תלויים ברישיון הנהיגה שלהם במסגרת עבודתם ועל כן משרדינו מתחייב להגיש בקשה להסרת ההגבלה על רישיון הנהיגה וזאת תוך פחות מ-24 שעות.

הנכם מוזמנים להתרשם מהישגי משרדינו בנושא זה על ידי לחיצה כאן